slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Plánované akce - Berušky

ZÁŘÍ 2017

VE ČTVRTEK 7.9. V 16.30HOD TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO NOVÉ I STÁVAJÍCÍ RODIČE V ODD. BERUŠEK- KRÁTKÉ INFO. NOVÉ PROSTORY, ORGANIZACE, KULT. AKCE, DOTAZY, ŠKOLNÍ ŘÁD, PŘEDSTAVENÍ CHŮVY, ODSOUHLASENÍ A VÝBĚR PENĚŽNÍ ČÁSTKY NA KULTURNÍ AKCE NA 1.POLOLETÍ, PŘIPOMÍNKY, KROUŽKYV MŠ

v úterý 19.9. - jízda turistickým vláčkem po Olomouci..odjezd Berušky v 10hod od kostela Hejčín

V PONDĚLÍ 25. 9.V 10.15HOD -DIVADLO ŠIKULKA V MŠ ŘEPČÍNSKÁ

od října se bude konat pohybový kroužek každý čtvrtek v budově ŘEPČÍNSKÁ od 15.30hod - 16.15hod. přihlášky si vyzvedněte ´ve vašem odd.

od 18.9. - 25.9. budou děti z odd. BERUŠEK spojené v odd. MOTÝLKŮ v čase 6.30- 8.30 a 15.00 - 16.30hod.Děkujeme za pochopení:)

ŘÍJEN 2017

KAŽDÝ ČTVRTEK OD 5.10 V 15.30 - 16.15HOD POHYBOVÝ KROUŽEK PRO PŘIHL. DĚTI V MŠ ŘEPČÍNSKÁ

PONDĚLÍ 9.10. V 9.30 - 12HOD POJEDEME OBJEDNANÝM MINIBUSEM DO ZOO NA SV. KOPEČKU. CENA VSTUPU JE ZDARMA (SPONZORUJEME OD LOŇSKÉHO ROKU ŽIRAFU).CENA ZA BUS BUDE HRAZENA Z VYBRANÝCH PENĚZ NA ZAČ. ŠK. ROKU. DĚTI, KTERÉ PŮJDOU PO OBĚDĚ, SI VYZVEDNĚTE VE 13HOD. DĚKUJEME.

ČTVRTEK 12.10.V 16.30HOD SE KONÁ DYNIÁDA NA VELKÉ ZAHRADĚ MŠ (SKAUTSKÁ POD KOSTELEM HEJČÍN ZA ŽEL. PŘEJEZDEM).  PŘIVEĎTE S SEBOU TAKÉ SVÉ KAMARÁDY A VYDLABANOU DÝNI, KTEROU SI SPOLEČNĚ ROZSVÍTÍME.

ČTVRTEK 26.10. V 9.30HOD DIVADLO V MŠ SVATOPLUKOVA Z POHÁDKY DO POHÁDKY. CENA BUDE ZAPLACENA Z PENĚZ VYBRANÝCH NA ZAČ. ŠK. ROKU

PONDĚLÍ 30.10. V 10HOD V MŠ ŘEPČÍNSKÁ - EDUKAČNÍ PROGRAM JEŽEK (ORG. DĚTI NA VĚTVI).CENA BUDE ZAPLACENA Z PENĚZ VYBRANÝCH NA ZAČ. ŠK. ROKU.

LISTOPAD

KAŽDÝ ČTVRTEK POKRAČUJE POHYBOVÝ KROUŽEK PRO PŘIHLÁŠENÉ DĚTI V DOBĚ OD 15.30- 16.15HOD

23.11. VE ČTVRTEK V 9HOD V JÍDELNĚ MOTÝLKŮ PROBĚHNE FOCENÍ PŘIHL. DĚTÍ DLE SEZNAMU V ŠATNĚ. JE MOŽNÉ SI PŘIVÉST SOUROZENCE, KAMARÁDA, KTERÝ ŠKOLKU JEŠTĚ NENAVŠTĚVUJE.

NA 5.12. PŘIPRAVUJEME MIKULÁŠSKOU NADÍLKU V DĚTSKÉM CENTRU KROKODÝLEK V OLOMOUCI LAZCÍCH. BUDEME TAM MÍT VYHRAZENOU DOBU OD 10- 12HOD.DĚTI DOSTANOU MIKULÁŠSKÝ BALÍČEK, TEPLÝ ČAJ. OD ZE ŠKOLKY POJEDEME OBJ. MINIBUSEM V 9.30HOD.PENÍZE NA DOPRAVU BUDEME ČERPAT Z PENĚZ VYBRANÝCH NA ZAČ. ŠK.R. NA VSTUP S PROGRAMEM A S MIKULÁŠSKÝM BALÍČKEM DO CENTRA KROKODÝLEK VYBEREME ČÁSTKU ZVLÁŠŤ.CENU PRO ŠKOLKY MÁME NIŽŠÍ A BUDE S PŘEDSTIHEM UPŘESNĚNA.

PROSINEC

5.12.  ÚTERÝ:MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V ZÁBAVNÍM CENTRU KROKODÝLEK V OLOMOUCI- LAZCÍCH V 10-12HOD. BLIŽŠÍ INFO V ŠATNĚ BERUŠKY.

KAŽDÝ ČTVRTEK POHYB. KROUŽEK PRO PŘIHLÁŠENÉ DĚTI V 15.30 - 16.15HOD

12.12. ŮTERÝ: V 16.30HOD VÁNOČNÍ POSEZENÍ U STROMEČKU S VÁNOČNÍMI DÍLNAMI.

LEDEN

KAŽDÝ ČTVRTEK PRO PŘIHL. DĚTI JE POHYBOVÝ KROUŽEK V MŠ ŘEPČÍNSKÁ V JÍDELNĚ MOTÝLKŮ V 15.30 - 16.15HOD.

VE STŘEDU 24.1. V 10HOD V MŠ ŘEPČÍNSKÁ - MAŇÁSKOVÉ DIVADLO ŠTERNBERK.CENA 1000KČ  BUDE UHRAZENA Z PENĚZ VYBRANÝCH NA ZAČ. ŠK.R.

¨V ÚNORU SE MŮŽOU VAŠE DĚTI TĚŠIT NA KARNEVAL, KTERÝ PŘIPRAVUJEME U NÁS V MŠ ŘEPČÍNSKÁ.

ÚNOR

VE STŘEDU LYŽOVÁNÍ PRO PŘIHL. DĚTI

POZOR ZMĚNA ! OD 16.2. BUDE POHYB. KROUŽEK V PÁTEK V 15.30-16.15HOD.MOHOU SE PŘIHLAŠOVAT NA 2.POLOLETÍ NOVÍ ZÁJEMCI.PŘIHLÁŠKU SI VYZVEDNĚTE U UČITELEK VE TŘÍDĚ V TÝDNU 12.2.-15.2.

20.2. V ÚTERÝ BUDEME MÍT V ODD. BERUŠEK KARNEVAL A MALOVANÉ POHÁDKY-DIVADLO V 8.30HOD.PROSÍM, PŘIJĎTE VČAS, ABY JSTE NERUŠILI OSTATNÍ. DIVADLO BUDE UHRAZENO Z PENĚZ VYBRANÝCH NA KULT. AKCE. DĚTEM NACHYSTEJTE MASKY, VE KTERÝCH JIŽ PŘIJDOU DO TŘÍDYUŽ NA DIVADLO V 8.30HOD. UVÍTÁME PRO DĚTI DROBNÉ POHOŠTĚNÍ ( DĚTSKÉ ŠAMPÁŇO, KEKSÍKY KŘUPKY APOD).DĚKUJEME

BŘEZEN

KAŽDÝ PÁTEK PRO PŘIHL. DĚTI POHYBOVÝ KROUŽEK V 15.30 - 16.15HOD